Masáže
pro muže
od muže

Suki for men logo

Masáž pro muže od muže

Masáž body to body

60 min 1500 Kč

Masáž adrenalin

60 min 1800 Kč

Masáž s horkým olejem

60 min 1700 Kč

Masáž se vzájemnými doteky

60 min 2200 Kč

Erotické masáže Suki for men

Ke každé námi nabízené masáži je možnost dokoupení nejenom doplňkových služeb dle naší nabídky, ale i slečnu navíc (čtyřruční masáž) ke zpestření zážitku.

Toto však neplatí u specializované masáže lingamu.

Doplňkové služby

Masáž lingamu 1x navíc

500 Kč / 900 Kč

Tenga eggs

1 ks 300 Kč

Doplňkové služby lze dokoupit pouze k masáži, ne samostatně. Děkujeme za pochopení.

Recenze

stars

Lucia

5,0 rating
3. 8. 2019

Velmi příjemná a usměvavá slečna.Jiskry v očích.Upovídaná a smyslná.A mimochodem.Nááááádherné tělo a ty pevné a zároveň jemné přednosti !!!!!! Lesknoucí se v přítmí romanticky osvětleného pokoje..Vauuuuuu.Body to body super zážitek.Jako nakonec i celá masáž.Sečteno podtrženo.Příjdu znovu.

Pavel

5,0 rating
3. 8. 2019

Vše super. Příjemné uvolnění

Doktor

Masáž BTB teplým olejem

5,0 rating
1. 8. 2019

Díky za ten příliv energie během masáže i po ní. Perfektní. Real body to body na hranicí snesitelnosti:-) Žádná šidítka. Profesionální výkon. Krásné tvary. Vtipné vychytávky, hmaty a útoky tělem. Neskutečně dlouhá extáze na konci. Umí! 😉

Paul

Masáž s lehkm SM

5,0 rating
26. 7. 2019

Velice příjemně strávený čas s Luciou, prvky SM jemně zakomponované do první poloviny masáže, poté masáž s provokativně příjemným koncem. Hodinka byla málo.. Lucia velice příjemná upovídaná slečna, s SM při masáži začíná, ale vše proběhlo dle domluvy. Z čeho jsem byl úplně vedle, bylo škrabkání a přejíždění nehtíky…… kacířskou myšlenkou by byla masáž ve spojení s AM.

Vassa

Adrenalin

5,0 rating
24. 7. 2019

Minule pondeli ve vecernich hodinach jsem absolvoval masaz Adrenalin s Luciou a byla to velice prijemne stravena hodinka. Z masaze pod jejim vedenim jsem mel velice prijemne pocity a rad bych vyzkoušel i masaz s prvky SM

Vasek

Těšíme se na Vaši návštěvu

A přejeme příjemně strávené chvíle v našem podniku.